KONST / Litografier / Grafiskt blad 14193012
*
nr 1419 3012
Anette Claesson
(f. 1966), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Orkide". Signerad, numrerad 8/25. Bildmått: 27x27cm, bladets mått: 40x39 cm, oramad
Anette Claesson, svensk bildkonstnär född 1966 i Sävsjö.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 20 september 2021
kl 20:18:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/9 15:52:25
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Anette Claesson
Anette Claesson, svensk bildkonstnär född 1966 i Sävsjö.
Läs mer om Anette Claesson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anette claesson bildmått: 27x27cm gicléetryck kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:01
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:38
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:18
-
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:03
*
Anette Claesson
Anette Claesson, svensk bildkonstnär född 1966 i Sävsjö.
Läs mer om Anette Claesson
nr 1419 3012
Anette Claesson
(f. 1966), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, "Orkide". Signerad, numrerad 8/25. Bildmått: 27x27cm, bladets mått: 40x39 cm, oramad
Anette Claesson, svensk bildkonstnär född 1966 i Sävsjö.
Utrop: | 700 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 20 september 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/9 15:52:25 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Anette Claesson
Anette Claesson, svensk bildkonstnär född 1966 i Sävsjö.Läs mer om Anette Claesson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anette claesson bildmått: 27x27cm gicléetryck kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4270 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:01 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 19:17 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:50
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 20:38 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:18 -
5380 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
29 april kl 18:03